Nie wiem i nie bardzo mnie to obchodzi.
Nikt nie zabrania przyjęcia obcego obywatelstwa.
Ilu ludzi na Śląsku Cieszyńskim ma dodatkowo obywatelstwo czeskie, na Opolszczyźnie lub na Warmii i Mazurach ma dodatkowo obywatelstwo niemieckie
I co, w związku z tym należy im ograniczyć prawa w Polsce?