krzaq12 napisał(a):

Genkow został już spłacony, środki na spłatę Mandziary (część) zostały zamrożone przez UEFA.
Spłacić musimy Jovanica, natomiast sprawa Marko Jovanovica jest w toku, Wisła ma się odwołać.
Smuda podobno został spłacony. PODOBNO
|
W którymś wywiadzie Smuda powiedział, że Wisła nie ma już wobec niego zaległości.