Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35498
Stary 26.10.2016, 20:39
Petru najpierw mówił, że do ginekologa chodzą też "chłopaki"a teraz ,że w podkarpackim nie ma możliwości wykonania zabiegu ciąży. Słyszał ktoś o takim zabiegu?.

http://niezalezna.pl/88204-petru-eks...c-zabieg-ciazy