swiety37 napisał(a):

Malarz bardzo dobrze broni.
A ciecierzniak chyba w zeszłym sezonie w PP bronił, nie wiem czy w tym sezonie też w PP wystąpił.
Jak malarza zawieszą to w lidze powinien pobronić.
|
Właśnie się okazało, że Malarza nie zawieszą, nie wiem czemu, ma karę nie ma zawieszenia. Nie wiem do końca co zrobił, chyba kogoś uderzył ale hmm w końcu w naszej lidze nie ma faworyzowania i pomagania, wszystko jest jak najbardziej uczciwe
