Fugiel napisał(a):

10 tys na rok ? chyba 100.
Jak mamy bawić się w takich partnerów to lepiej sprzedać kilkadziesiąt vip goldów lub nawet jeden skybox.
|
Ok, zadzwońmy do Sarapaty i powiedzmy, żeby nie robiła siary i wyjebała te "10tyś" bo sie nie opyla