Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1009
Stary 26.10.2016, 18:09
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
10 tys na rok ? chyba 100.

Jak mamy bawić się w takich partnerów to lepiej sprzedać kilkadziesiąt vip goldów lub nawet jeden skybox.
Ok, zadzwońmy do Sarapaty i powiedzmy, żeby nie robiła siary i wyjebała te "10tyś" bo sie nie opyla
Odpowiedz cytując