krzaq12 napisał(a):

Pewnie napoje, plus kasa, zapewne nie będą to duże środki ale zawsze coś.
|
Jak mawiał klasyk: Ziarnko do ziarnka...
A z kolei jak napisał jeden z przedmówców ( Wolfy, jak mi się zdaje ):
"To przerażające jaką różnice widać po przyjściu kompetentych ludzi z pomysłem. Za czasów TF to naprawdę musiała być totalna wyjebka na wszystko"
To tylko kolejny kamyczek do ogródka dobroczyńcy, który z dobroczyńcy stał się grabarzem...