Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1006
Stary 26.10.2016, 14:34
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie napoje, plus kasa, zapewne nie będą to duże środki ale zawsze coś.
Jak mawiał klasyk: Ziarnko do ziarnka...

A z kolei jak napisał jeden z przedmówców ( Wolfy, jak mi się zdaje ):

"To przerażające jaką różnice widać po przyjściu kompetentych ludzi z pomysłem. Za czasów TF to naprawdę musiała być totalna wyjebka na wszystko"

To tylko kolejny kamyczek do ogródka dobroczyńcy, który z dobroczyńcy stał się grabarzem...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując