Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1003
Stary 26.10.2016, 13:16
Przeciez Oshee jest rowniez partnerem Ekstraklasy Pilkarskiej wiec juz nam dostarczala napoje ;D I w tym przypadku rowniez nie podano kwoty umowy.. a wiadomo ze chodzi o duze pieniadze.

Wiadomo, ze jakas kase klub dostaje (nie tyle co od sponsora)

jak widzisz parowki w reklamie must be the music to myslisz ,ze polega to na przekazaniu 10 parowek dla zwyciezcy programu?


Jeszcze nas stac na zakup kilku skrzynek wody mineralnej, niepotrzeba nam reklamowac na stadionie, w transmisjach TV, plakatach, zdjeciach, stronie inetnetowej firmy Oshee, ktore w zamian nam da pare butelek napoju. Chlopie, to kosztuje.. za dobrze by mialo takie Oshee czy inny partner
Ostatnio edytowane przez aNouc : 26.10.2016 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując