Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2016/17
Wyświetl pojedynczy post
mcrap
Member
Od: 05.2011
Offline
#
250
26.10.2016, 06:04
Wynik dobry. Mały kroczek do awansu dalej zrobiony. Dodatkowo 7 mecz o punkty bez porażki z rzędu. Gola zawalił Brlek ... zagrał jak zawodnik lecha. Mam nadzieję, że szybko go nie zobaczę na murawie. Brlek może Boguskiemu buty czyścić.
mcrap
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcrap
Znajdź inne posty napisane przez mcrap