Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.10.2016, 21:42
Byla walka, wazny BRAKOWY remis, wiec to w rewanzu Lech musi sie martwic jak nam strzelic. Bylo widac duze zaangazowanie, walke i motywacje - i tak ma byc zawsze!

Popovic kolejny, conajmniej dobry mecz. W tej chwili gasi Maczynskiego zarowno gra w obronie jak i rozegraniu. Dobrze reguluje tempo gry, pokazuje sie do podan, uspokaja gre, sporo widzi i ma sporo waznych odbiorow. Oby tak dalej.
Odpowiedz cytując