|
Byla walka, wazny BRAKOWY remis, wiec to w rewanzu Lech musi sie martwic jak nam strzelic. Bylo widac duze zaangazowanie, walke i motywacje - i tak ma byc zawsze!
Popovic kolejny, conajmniej dobry mecz. W tej chwili gasi Maczynskiego zarowno gra w obronie jak i rozegraniu. Dobrze reguluje tempo gry, pokazuje sie do podan, uspokaja gre, sporo widzi i ma sporo waznych odbiorow. Oby tak dalej.
|