Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 25.10.2016, 21:38
Brlek nam zajebał remis swoim genialnym podaniem. Gość wchodzi co mecz, a jeszcze ani razu nie zrobił niczego pożytecznego na boisku. Kupiliśmy drugiego Alana, bo jak widać jeden nam nie wystarczył.

Poza tym fajnie znów mieć skutecznego Broża, Popović profesor, Rysiek latał po całym boisku (skrzydło, atak). Sadlok też dobry mecz, włączał się czasem, lekki minus przy bramce dla Lecha. Wynik dobry, gramy co raz lepiej, brawo panowie
Odpowiedz cytując