Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2016/17
Wyświetl pojedynczy post
pekaczech
Member
Od: 10.2016
Offline
#
219
25.10.2016, 13:51
Mojta jak będzie w składzie, to Ty się bedziesz obawiac o karnego Sadloka?
pekaczech
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pekaczech
Znajdź inne posty napisane przez pekaczech