Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11703
Stary 25.10.2016, 11:03
Pero, ale ja pokazuje to jako negatywną rzecz - że pomimo dobrych wyników i jak to mówisz mody na Wisle, gre o stawke w pucharach, frekwencja na meczach pucharowych byla mizerna wlasnie z uwagi na brak marketingu. To jest podstawa w jakimkolwiem biznesie.

Jest ktoś kto nie zna Coca Coli? Nie ma. A oni i tak 1/3 swoich przychodów przeznaczaja na dzialania marketingowe i promocyjne. Wisla nawet nie przeznacza 1%...
Odpowiedz cytując