|
Pero, ale ja pokazuje to jako negatywną rzecz - że pomimo dobrych wyników i jak to mówisz mody na Wisle, gre o stawke w pucharach, frekwencja na meczach pucharowych byla mizerna wlasnie z uwagi na brak marketingu. To jest podstawa w jakimkolwiem biznesie.
Jest ktoś kto nie zna Coca Coli? Nie ma. A oni i tak 1/3 swoich przychodów przeznaczaja na dzialania marketingowe i promocyjne. Wisla nawet nie przeznacza 1%...
|