WislaFan123 napisał(a):

@Blaszczu16
A, wracajac do frekwencji. Na meczu z Fulham - 15 tys, na meczu z Twente 15-16 tys (stadion otwarty dla 21 tys), na meczu ze Standardem, 22 tys (juz caly stadion otwarty). Byly wyniki, byla gra, walka w pucharach, a nie bylo frekwencji
|
Tylko że jeżeli mnie pamięć nie myli wtedy bilety były jednak droższe (przynajmniej o 5-10 zł w zależności od sektora) a więc i przychód większy.
Poza tym to były jednak mecze w czwartki i transmisja chyba w TV publicznej była.