Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1610
Stary 25.10.2016, 07:01
Amikorz składa protest na decyzje sędziowskie szczególnie w odniesieniu do Malarza. Niestety mają problem bo dziennikarze nie stoją za nimi. W odwrotnym przypadku mielibyśmy samodzielne dochodzenia dziennikarskie i tytuły: "afery ciąg dalszy", ""co na to Komisja Ligii?", ""problem w lidze o którym mówi się od dawna", "co dalej z piłkarzem Lecha" itd. Paradoksalnie żółta kartka może zablokować inny wymiar kary. Tak, czy inaczej życzę im powodzenia w tej sprawie.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując