WislaFan123 napisał(a):

Po pierwsze Gaszyński i Bednarz, to delikatnie mówiąc, żadne autorytety. Wszystkie przedstawione przez ciebie wyliczenia to tylko twoje "szacunki".
Zresztą jak sam mówisz, zarabiamy powyżej 10-11 tys.
Nasza aktualna średnia frekwencja to 12,5 tysiąca. Czyli na meczach w tym roku u siebie jesteśmy na plusie.