Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11698
Stary 24.10.2016, 19:29
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...y_Krakow_.html

tu bylo info kiedy moga zarabiac, ale przy ktoryms wywiadzie wspominal Bednarz, że rentowność jest przy 10-11 tys.
Po pierwsze Gaszyński i Bednarz, to delikatnie mówiąc, żadne autorytety. Wszystkie przedstawione przez ciebie wyliczenia to tylko twoje "szacunki".

Zresztą jak sam mówisz, zarabiamy powyżej 10-11 tys.

Nasza aktualna średnia frekwencja to 12,5 tysiąca. Czyli na meczach w tym roku u siebie jesteśmy na plusie.
Ddf
Odpowiedz cytując