szprotson napisał(a):

nie mów hop.
Dla Puszczy to mecz życia, dla Pogoni mecz którego nie chce się grać...
Zadecyduje dyspozycja dnia, upór, ambicja i walczeność.
Jaka kadra na Lecha?
|
W razie wpadki zawsze będzie jeszcze rewanż. Aczkolwiek powtórka z niedawnego dwumeczu Błękitni-C bardzo mile widziana.
Wracając do nas - bramkowy remis tak ze 2-2 uznałbym za dobry wynik choć zobaczymy jak się mecz ułoży.