Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19228
Stary 24.10.2016, 17:50
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Ja mogę potwierdzić, że Sanogo z Zaglębia mógłby być dobrym wyborem. Oglądam 1 ligę i spisuje się rzeczywiście solidnie. 10 spotkań, 3 bramki i 3 asysty.
Wiadomo jednak jak to jest z tymi 1-szo ligowcami.
Przykład Pietrzaka, który jeszcze mocniej się wybijał jest idealny.
Popović też potrzebował roku żeby odpalić.

Pawła Marina obserwowaliśmy już rok, pół roku temu, był zawodnikiem którego polecał Pareiko, jednak na przeszkodzie jego transferu do Wisły stanęła ponoć obowiązkowa służba wojskowa.

A to Popovic odpalił ? Jest jedna ze słabszych jak nie najslabszą '10' w lidze. W ostatnich meczach jego gra nie wyglada najgorzej, ale na pozycji def pomocnika. On został ściągnięty do Wisły w zupełnie innym celu.
Odpowiedz cytując