Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19227
Stary 24.10.2016, 17:46
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Celeban ok, ja bym widział też na środku obrony u nas Heberta z Piasta, na LO Mraza.. oczywiście im też kończą się kontrakty.
Nie sądzę, abyśmy byli w stanie przedstawić im lepsze warunki kontraktu niż Piast. Aspekt sportowy pominę, bo to się w naszej superlidze zmienia jak w kalejdoskopie.
Ale jeśli już któryś by się skusił, to fajnie gdyby to był Mraz. Ofensywnie usposobiony, no i zluzowałby Sadloka na środek obrony w miejsce Głowy, posyłając jednocześnie Mójtę tam, gdzie jego miejsce, czyli na trybuny.
Odpowiedz cytując