TRZEBINIAnin napisał(a):

|
Celeban ok, ja bym widział też na środku obrony u nas Heberta z Piasta, na LO Mraza.. oczywiście im też kończą się kontrakty.
|
Nie sądzę, abyśmy byli w stanie przedstawić im lepsze warunki kontraktu niż Piast. Aspekt sportowy pominę, bo to się w naszej superlidze zmienia jak w kalejdoskopie.
Ale jeśli już któryś by się skusił, to fajnie gdyby to był Mraz. Ofensywnie usposobiony, no i zluzowałby Sadloka na środek obrony w miejsce Głowy, posyłając jednocześnie Mójtę tam, gdzie jego miejsce, czyli na trybuny.