Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1608
Stary 24.10.2016, 17:39
Symptomatyczne jest relatywizowanie błędu liniowego: jak to mu było trudno, bo musiał patrzyć na strzelca, jak bardzo to przeżywa itd. Sędzia wypaczył wynik tego meczu. To się oczywiście zdarza i to jest problem. Ale jest jeszcze inny problem, o wiele poważniejszy, chyba aktualnie najpoważniejszy problem polskiej ligi: że mianowicie takie błędy w meczach Legii zdarzają się nagminnie. Przecież w skali powiedzmy ostatniej dekady to są DZIESIĄTKI punktów! I żaden dziennikarz piszący o sporcie, żaden działacz piłkarski, nikt z tzw. środowiska nie dostrzega tego problemu.
Odpowiedz cytując