brylant17 napisał(a):

|
Ja bym wziął Celebana umowa do czerwca wiem,że ma 31 lat,ale doświadczony obrońca no i głowa po sezonie kończy
|
I trzeba będzie szukać dwóch obrońców po 2 latach, bo Guzmics też 30 niedługo, poza tym w dalszym ciągu w jego wypadku możliwy jest transfer dzięki swojemu statusowi w coraz bardziej liczącej się reprezentacji.