Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19225
Stary 24.10.2016, 17:16
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym wziął Celebana umowa do czerwca wiem,że ma 31 lat,ale doświadczony obrońca no i głowa po sezonie kończy
I trzeba będzie szukać dwóch obrońców po 2 latach, bo Guzmics też 30 niedługo, poza tym w dalszym ciągu w jego wypadku możliwy jest transfer dzięki swojemu statusowi w coraz bardziej liczącej się reprezentacji.
Odpowiedz cytując