Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11694
Stary 24.10.2016, 17:09
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
. Sęk w tym ze poszla cala kasa od 3 nowych sposnorów, a na niektórych meczach Wisła traci. Bez dobrych kampanii i sciaganiecia ludzi na stadion, aby ta faktyczna frekwncja byla na poziomie 12-14 tys, nie predko sie wyjdzie z kryzysu ktory nadal jest.
Skąd te informacje?

Masz jakieś dane, ile obecnie kosztuje zorganizowanie Wisły meczu, a ile ma zysku z dnia meczowego?

Jeśli tak to poproszę.
Ddf
Odpowiedz cytując