WislaFan123 napisał(a):

|
. Sęk w tym ze poszla cala kasa od 3 nowych sposnorów, a na niektórych meczach Wisła traci. Bez dobrych kampanii i sciaganiecia ludzi na stadion, aby ta faktyczna frekwncja byla na poziomie 12-14 tys, nie predko sie wyjdzie z kryzysu ktory nadal jest.
|
Skąd te informacje?
Masz jakieś dane, ile obecnie kosztuje zorganizowanie Wisły meczu, a ile ma zysku z dnia meczowego?
Jeśli tak to poproszę.