Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11693
Stary 24.10.2016, 16:26
dziabong napisał(a):Wyświetl post
Zdziwiła mnie trochę informacja o spłatach zaległych wynagrodzeń, obecnych piłkarzy. Oczywiście zaległości mogły się pojawić. Ale poprawcie mnie (chyba że było). Telefonica sprzedając klub spłaciła bieżące zaległości wobec piłkarzy i sztabu. Zatem mowa o zaległościach, które spowodował gimnazjalista i przeciągnął obecny Zarząd?
Oczywiście chwała im za prężne działania, ale kto doprowadził do bieżących zaległości?
Wystarczyło przejechać kilku postów do góry w gdzie wytlumaczylem skad sie to wzielo...
Odpowiedz cytując