dziabong napisał(a):

Zdziwiła mnie trochę informacja o spłatach zaległych wynagrodzeń, obecnych piłkarzy. Oczywiście zaległości mogły się pojawić. Ale poprawcie mnie (chyba że było). Telefonica sprzedając klub spłaciła bieżące zaległości wobec piłkarzy i sztabu. Zatem mowa o zaległościach, które spowodował gimnazjalista i przeciągnął obecny Zarząd?
Oczywiście chwała im za prężne działania, ale kto doprowadził do bieżących zaległości?
|
Wystarczyło przejechać kilku postów do góry w gdzie wytlumaczylem skad sie to wzielo...