Fugiel napisał(a):

|
System gry to akuart zmienialismy. Pamietacie te próby 3-5-2, mysle, że troche punktów nas to kosztowalo.
|
ile gralismy taka taktyka? 3 mecze? w tym wygrany z Pogonia

dla mnie wazne jest ze Wdowiec na siłe nie próbował tylko zobaczył ze nie idzie i wrócił do starego systemu ktory pozniej zmodyfikował na 4-4-2 który tak naprawde jest 4-3,5-2 bo Boguski to jest ....a tylko dla jaj