Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 24.10.2016, 14:58
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
System gry to akuart zmienialismy. Pamietacie te próby 3-5-2, mysle, że troche punktów nas to kosztowalo.
ile gralismy taka taktyka? 3 mecze? w tym wygrany z Pogonia
dla mnie wazne jest ze Wdowiec na siłe nie próbował tylko zobaczył ze nie idzie i wrócił do starego systemu ktory pozniej zmodyfikował na 4-4-2 który tak naprawde jest 4-3,5-2 bo Boguski to jest ....a tylko dla jaj
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując