Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11690
Stary 24.10.2016, 14:53
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
skąd to info ? Po pierwsze jest kasa od nowych sponsorów Wisły. A po drugie JW został sponsorem Stali Rzeszów ?! po co miałbym dawać kasę Wiśle ?

a czy Szubryt już ostatecznie od Wisły się odciął i postawił na Sandecje ? coś wiecie ? Może TS byłby w stanie namówić go do powrotu ?
Chciał postawić na Sandecję, być głownym sponsorem ale nie mógł się dogadać w 100% bo to miejski klub i wiadome jak to z układzikami. Z tego co mi wiadome obecnie opłaca kontrakty 3-5 najlepszym zawodnikom. Podobno bardzo naiwny człowiek i łatwo daje się wykorzystywać obecnej władzy tego klubu.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez GonzoNS : 24.10.2016 o godz. 14:57.
Odpowiedz cytując