domin_czyzyny napisał(a):

skąd to info ? Po pierwsze jest kasa od nowych sponsorów Wisły. A po drugie JW został sponsorem Stali Rzeszów ?! po co miałbym dawać kasę Wiśle ?
a czy Szubryt już ostatecznie od Wisły się odciął i postawił na Sandecje ? coś wiecie ? Może TS byłby w stanie namówić go do powrotu ?
|
Chciał postawić na Sandecję, być głownym sponsorem ale nie mógł się dogadać w 100% bo to miejski klub i wiadome jak to z układzikami. Z tego co mi wiadome obecnie opłaca kontrakty 3-5 najlepszym zawodnikom. Podobno bardzo naiwny człowiek i łatwo daje się wykorzystywać obecnej władzy tego klubu.