domin_czyzyny napisał(a):

skąd to info ? Po pierwsze jest kasa od nowych sponsorów Wisły. A po drugie JW został sponsorem Stali Rzeszów ?! po co miałbym dawać kasę Wiśle ?
a czy Szubryt już ostatecznie od Wisły się odciął i postawił na Sandecje ? coś wiecie ? Może TS byłby w stanie namówić go do powrotu ?
|
Z tego co pamiętam to on zrezygnował ze sponsorowania Wisły, kiedy Limanovia awansowała do II ligi. To było 3 może 4 lata temu.