Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11689
Stary 24.10.2016, 14:44
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
skąd to info ? Po pierwsze jest kasa od nowych sponsorów Wisły. A po drugie JW został sponsorem Stali Rzeszów ?! po co miałbym dawać kasę Wiśle ?

a czy Szubryt już ostatecznie od Wisły się odciął i postawił na Sandecje ? coś wiecie ? Może TS byłby w stanie namówić go do powrotu ?
Z tego co pamiętam to on zrezygnował ze sponsorowania Wisły, kiedy Limanovia awansowała do II ligi. To było 3 może 4 lata temu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując