Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11688
Stary 24.10.2016, 13:54
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Podobno Wojciechowski rzucił kasę na te spłaty.
skąd to info ? Po pierwsze jest kasa od nowych sponsorów Wisły. A po drugie JW został sponsorem Stali Rzeszów ?! po co miałbym dawać kasę Wiśle ?

a czy Szubryt już ostatecznie od Wisły się odciął i postawił na Sandecje ? coś wiecie ? Może TS byłby w stanie namówić go do powrotu ?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 24.10.2016 o godz. 14:14.
Odpowiedz cytując