Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 24.10.2016, 13:40
Nie że odpuścić.
Ale inaczej sie pilkarz motywuje na mecz z Legią a inaczej na mecz z jakąś Puszczą z Niepołomic. Pewnie niejeden pilkarz sobie zadaje pytanie "gdzie sa ....a Niepołomice". I takie druzyny wlasnie przegrywaja mecze w głowach.
I nikt nie odpuszcza, po prostu jest inne ciśnienie i inne podejscie. Polski pilkarz ma przecież mniemanie ze jest pilkarze a nie darmozjadem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując