|
Nie że odpuścić.
Ale inaczej sie pilkarz motywuje na mecz z Legią a inaczej na mecz z jakąś Puszczą z Niepołomic. Pewnie niejeden pilkarz sobie zadaje pytanie "gdzie sa ....a Niepołomice". I takie druzyny wlasnie przegrywaja mecze w głowach.
I nikt nie odpuszcza, po prostu jest inne ciśnienie i inne podejscie. Polski pilkarz ma przecież mniemanie ze jest pilkarze a nie darmozjadem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|