Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 24.10.2016, 13:35
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Dla Puszczy to mecz życia, dla Pogoni mecz którego nie chce się grać...
Niby czemu Pogoń ma odpuścić puchar?

funkykoval napisał(a):Wyświetl post
A nie jest tak, że ewentualnie zakładając, że my eliminujemy Amikę a Puszcza Pogoń to spotykamy się z nimi już w półfinale ?
Nie jest, będzie losowanie par półfinałowych.

Jeśli jednak marzymy o finale, to ja chciałbym Arkę albo Pogoń, żeby coś się działo na trybunach... Z taką Puszczą byłoby nie ciekawie...
Ddf
Odpowiedz cytując