szprotson napisał(a):

|
Dla Puszczy to mecz życia, dla Pogoni mecz którego nie chce się grać...
|
Niby czemu Pogoń ma odpuścić puchar?
funkykoval napisał(a):

A nie jest tak, że ewentualnie zakładając, że my eliminujemy Amikę a Puszcza Pogoń to spotykamy się z nimi już w półfinale ?
|
Nie jest, będzie losowanie par półfinałowych.
Jeśli jednak marzymy o finale, to ja chciałbym Arkę albo Pogoń, żeby coś się działo na trybunach... Z taką Puszczą byłoby nie ciekawie...