Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2016/17
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
198
24.10.2016, 13:05
funkykoval
napisał(a):
A nie jest tak, że ewentualnie zakładając, że my eliminujemy Amikę a Puszcza Pogoń to spotykamy się z nimi już w półfinale
?
No jest, dlatego takie cuda tylko w snach
)
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz