PhantomRanger napisał(a):

Miałem sen, piękny sen w którym finał PP gramy z Puszczą Niepołomice i który wygrywamy 4:2 po świetnym meczu obu drużyn.
Dobra, pora na powagę. Remis nie byłby dla nas taki zły, ale jednak na skromne 1:0 czy 2:1 dla nas liczę
|
A nie jest tak, że ewentualnie zakładając, że my eliminujemy Amikę a Puszcza Pogoń to spotykamy się z nimi już w półfinale

?