Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 24.10.2016, 12:57
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Miałem sen, piękny sen w którym finał PP gramy z Puszczą Niepołomice i który wygrywamy 4:2 po świetnym meczu obu drużyn.

Dobra, pora na powagę. Remis nie byłby dla nas taki zły, ale jednak na skromne 1:0 czy 2:1 dla nas liczę
A nie jest tak, że ewentualnie zakładając, że my eliminujemy Amikę a Puszcza Pogoń to spotykamy się z nimi już w półfinale ?
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując