s1mone napisał(a):

Faktycznie dlatego w ostatnich meczach całkowicie kontrolujemy środek pola, bo nasz środek pomocy gra kupę.
Masz rację.
Nie zamierzam podważać Twojej logiki Serek.c2
|
Nie nasz środek pomocy gra kupę tylko Krzysiek (poza meczem w Poznaniu). Popovic za to kolejne dobre zawody.
Nie ironizuj bez powodu, z moją subiektywną opinią naprawdę nie musisz się zgadzać
