Wyświetl pojedynczy post
Drako
Junior Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#990
Stary 24.10.2016, 09:43
Z Fedorowiczem nigdy nie miałem do czynienia, ale pamiętam jedną sytuacją. Przy okazji meczu "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" wysłałem mu na fb wiadomość z pytaniem czy mógłby włączyć się w promocję akcji. O dziwo dość szybko odpisał, że niebawem to uczyni. I co zrobił? Oczywiście nic, nie udostępnił nigdzie nawet informacji, że taka akcja się odbywa. Wiem, że to drobnostka, ale tak zapamiętam jego wielkie zaangażowanie w sprawy Wisły.
Odpowiedz cytując