|
Z Fedorowiczem nigdy nie miałem do czynienia, ale pamiętam jedną sytuacją. Przy okazji meczu "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" wysłałem mu na fb wiadomość z pytaniem czy mógłby włączyć się w promocję akcji. O dziwo dość szybko odpisał, że niebawem to uczyni. I co zrobił? Oczywiście nic, nie udostępnił nigdzie nawet informacji, że taka akcja się odbywa. Wiem, że to drobnostka, ale tak zapamiętam jego wielkie zaangażowanie w sprawy Wisły.
|