serek.c2 napisał(a):

|
Przecież Mąka gra jedną wielką kupę...
|
spowalniał akcję, kiedy trzeba było, dawał ustawiać się z przodu, wycofywał piłkę do bocznych obrońców. Nie grał piłek do przodu, bo miał inne zadania. W kadrze gra identycznie i go chwalą.
Ale nie wciąga rywala nosem, więc gra słabo. Dobre.