Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 24.10.2016, 09:38
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Przecież Mąka gra jedną wielką kupę...
spowalniał akcję, kiedy trzeba było, dawał ustawiać się z przodu, wycofywał piłkę do bocznych obrońców. Nie grał piłek do przodu, bo miał inne zadania. W kadrze gra identycznie i go chwalą.

Ale nie wciąga rywala nosem, więc gra słabo. Dobre.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując