Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19221
Stary 24.10.2016, 09:04
Ja mogę potwierdzić, że Sanogo z Zaglębia mógłby być dobrym wyborem. Oglądam 1 ligę i spisuje się rzeczywiście solidnie. 10 spotkań, 3 bramki i 3 asysty.
Wiadomo jednak jak to jest z tymi 1-szo ligowcami.
Przykład Pietrzaka, który jeszcze mocniej się wybijał jest idealny.
Popović też potrzebował roku żeby odpalić.

Pawła Marina obserwowaliśmy już rok, pół roku temu, był zawodnikiem którego polecał Pareiko, jednak na przeszkodzie jego transferu do Wisły stanęła ponoć obowiązkowa służba wojskowa.
Odpowiedz cytując