Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.10.2016, 21:28
Dobry mecz Popovicia i Ondraska, bo teraz to jest ich gra.
Wygląda na to, że Wdowczyk poszedł po rozum do głowy. Przestaliśmy walić farmazony o "krakowskiej piłce" i takie tam. Materiał piłkarski mamy jaki mamy jaki mamy to Wdowczyk wymyślił dużą intensywność gry (takie wyświechtane określenie), pressing, jazda na d... itd.
To jest gra dla Popovica, Ondraska i całej reszty. No może poza Brożkiem i Boguskim, którzy zwyczajnie nie wytrzymują tempa.
Odpowiedz cytując