Piękne przemówienie Prezydenta RP!
Prezydent Duda w Budapeszcie: "Byliście zawsze naszymi przyjaciółmi, dlatego nigdy was nie opuścimy. Możecie liczyć na Polskę w najtrudniejszych chwilach"
Całość:
http://wpolityce.pl/swiat/312884-pre...szych-chwilach
Premier Węgier w rocznicę października 1956 r. : „Musimy ocalić Brukselę od sowietyzacji. Nie możemy pozwolić, by Unia zmieniła się w imperium”.
http://wpolityce.pl/swiat/312891-pre...sie-w-imperium