Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 23.10.2016, 20:06
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
A) Kasa przyszła na konto
B) Kontrakt zbliża się do końca
C) Obie odpowiedzi są poprawne
A) Mączyński wraca do formy i razem mogą opanować środek boiska.
B) Zmieniliśmy system gry na taki w którym może pokazać co umie (destrukcja + regulowanie tempa gry + strzały z dystansu).
C) Cała drużyna nie jest już zdewastowana psychicznie i sparaliżowana wizją popełnienia błędu. Seria kolejnym meczy bez porażki (w tym remisy z Legią i z Amicą na wyjeździe po bardzo dobrej grze) robi swoje.

Jak przychodził Popović to jakiś debil z "Weszło!" rzucił greps że to ma być następca Stilicia a debile tutaj z bólem dupy po utracie gwiazdy podchwyciły. To nie jest rozgrywający, sam nie pociągnie drużyny ofensywnie, on jest od brudnej roboty i walki wręcz. Jest tylko elementem układanki, jeśli reszta szwankuje to on też nie będzie błyszczał, nie kiwnie dwóch-trzech zawodników i nie strzeli bramki z niczego. Ale jak na nasze warunki to naprawdę dobry piłkarz.

Skończcie te bajki o sabotowaniu gry bo to się zwyczajnie kupy nie trzyma. Co zyska taki Popović grając słabo? Z Wisły odejdzie i kto go weźmie? Właśnie jak klub się sypie, to piłkarze stają na rzęsach żeby grać jak najlepiej, jak w Polonii Warszawa za Króla, bo wiedzą że niedługo będzie trzeba znaleźć kolejnego frajera który za kontrakt zapłaci.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.10.2016 o godz. 20:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując