|
Pamiętacie naskok canal + na Boguskiego za jakieś przewinienie tak aby go zawiesili i nie mógł zagrać z Legią ? Ciekawe, że po wyczynie Malarza i Guillerhme nikt w C+ nawet słowa krytyki nie rzuci i nie domaga sie kary za bandyterką na boisku. Malarz co najmniej 5 meczy dyskwalifikacji....
Nie wiem który tam na linii biegał, Listkiewicz czy ten drugi, ale pamiętam ostatni mecz z Ruchem, gdzie jeden z tych kutasów liniowych najpierw macha chorągiewką w 2 sytuacjach, gdzie Wiślacy nie byli na spalonym przy kontrze, ale Marciniak odgwizduje spalone, po czym po zmianie stron, jak Ruch jest na spalonym to fiutek chorągiewką przestaje machać. W moim odczuciu to nie Marciniak dał ciała, ale jego pożal się boże asystenci, którzy regularnie w polskiej lidze mają problemy ze wzrokiem, a w buty Marciniaka to idzie....
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 24.10.2016 o godz. 10:35.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|