Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 23.10.2016, 16:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Legia zdobyła tę bramkę ze spalonego.
Karma kiedyś wróci.
Mam nadzieję, że w jakimś mocno decydującym meczu stracą gola po spalonym. Najlepiej z nami.
od każdej reguły jest wyjątek i pod tym wzgledem Legia jest wyjatkowa...taka karma do nich nie wraca.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując