FraMat napisał(a):

Legia zdobyła tę bramkę ze spalonego.
Karma kiedyś wróci.
Mam nadzieję, że w jakimś mocno decydującym meczu stracą gola po spalonym. Najlepiej z nami.
|
od każdej reguły jest wyjątek i pod tym wzgledem Legia jest wyjatkowa...taka karma do nich nie wraca.