Wyświetl pojedynczy post
rafaello56
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4649
Stary 23.10.2016, 16:37
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Owszem nie jest to miejsce na reklamy ale masz prosty wybór.
Sprzedać kilka miejsc na stroju meczowym i mieć w rocznym budżecie 8-10 mln więcej lub ich nie mieć.
Jeśli ich nie będziemy mieć to pewnie nie przetrwamy.

Wybór jest mega prosty.
Dokładnie ten pusty plac w centralnym miejscu koszulki musi zarabiać, a nawet dodatkowo jeszcze powinni sprzedać miejsce na reklamę na plecach piłkarzy i spodenkach a nawet getrach, mimo pogorszenia wizualnego strojów meczowych to jest niezbędne i niestety konieczne aby istnieć. Wielu chyba dalej myśli, że te długi można bagatelizować jak miało to miejsce za czasów TF
Odpowiedz cytując