krzaq12 napisał(a):

Owszem nie jest to miejsce na reklamy ale masz prosty wybór.
Sprzedać kilka miejsc na stroju meczowym i mieć w rocznym budżecie 8-10 mln więcej lub ich nie mieć.
Jeśli ich nie będziemy mieć to pewnie nie przetrwamy.
Wybór jest mega prosty.
|
Dokładnie ten pusty plac w centralnym miejscu koszulki musi zarabiać, a nawet dodatkowo jeszcze powinni sprzedać miejsce na reklamę na plecach piłkarzy i spodenkach a nawet getrach, mimo pogorszenia wizualnego strojów meczowych to jest niezbędne i niestety konieczne aby istnieć. Wielu chyba dalej myśli, że te długi można bagatelizować jak miało to miejsce za czasów TF