Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#985
Stary 23.10.2016, 16:32
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
1. Dukat na facebooku Fedorowicza napisał, że odebrali wejściówkę na LOŻĘ PREZYDENCKĄ, natomiast przyznali wejściówkę na LOŻĘ VIP. To chyba istotne.
Skandal! Jak można tak zasłużonemu (khem! khem!) działaczowi dupę od krzesła w loży prezydenckiej siłą odspawać. I do tego przyznać miejsce w loży VIP, razem z plebsem!

Ja wiedziałem, że kibole z TS-u wszystko zniszczą! Gdyby tu był dzisiaj Bednarz...

A tak na serio, to widzę chroniczny ból dupy u kilku osób którym TS od początku się nie podobał i szukają na siłę problemów. A prawda (wymierna i obiektywna) jest taka, że gdy TS przejmował Wisłę w stanie agonalnym nikt chyba nawet nie marzył że w krótkim czasie będzie taka poprawa (chodzi mi o uregulowanie zaległych płatności przed końcem września).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.10.2016 o godz. 16:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując