gdsmk napisał(a):

|
1. Dukat na facebooku Fedorowicza napisał, że odebrali wejściówkę na LOŻĘ PREZYDENCKĄ, natomiast przyznali wejściówkę na LOŻĘ VIP. To chyba istotne.
|
Skandal! Jak można tak zasłużonemu (khem! khem!) działaczowi dupę od krzesła w loży prezydenckiej siłą odspawać. I do tego przyznać miejsce w loży VIP, razem z plebsem!
Ja wiedziałem, że kibole z TS-u wszystko zniszczą! Gdyby tu był dzisiaj Bednarz...
A tak na serio, to widzę chroniczny ból dupy u kilku osób którym TS od początku się nie podobał i szukają na siłę problemów. A prawda (wymierna i obiektywna) jest taka, że gdy TS przejmował Wisłę w stanie agonalnym nikt chyba nawet nie marzył że w krótkim czasie będzie taka poprawa (chodzi mi o uregulowanie zaległych płatności przed końcem września).