Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
4647
23.10.2016, 15:31
Nie wiem jak Wy ale ja uważam ze koszulka piłkarska to nie miejsce dla 10 0 sponsorów, nie bądźmy bannerem reklamowym! Wystarczy że reklamy sa na bandach.....
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio