Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 23.10.2016, 11:21
Cytat:
Ale przecież to normalne: Nie ma sianka, nie ma granka. I tylko bardzo naiwni wierzą, że ( z chlubnymi wyjątkami, ale wyjątkami ) u nas jest inaczej...
Tym bardziej cieszą pomysły nowego v-ce prezesa d/s sportowych - może takich "na dobre i na złe" w końcu się doczekamy w większej ilości.
To nie są chyba tylko ,,czyste" pomysły ale także nowa rzeczywistość w której będziemy musieli się odnaleźć gdyż nie będzie nas w przyszłości stać na solidnych obcokrajowców. Mam nadzieję, że jednak będzie nas stać.
Jestem za, żeby wspierać akademię, uważam że każdego roku dobrze działająca AP powinna dostarczać 2-3 zawodników do kadry pierwszego zespołu. Jednak nie jesteśmy w stanie zbudować Wisły wyłącznie na wychowankach. To musi być mieszanka.
Odpowiedz cytując