Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 23.10.2016, 11:05
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Wiaderko zimnej wody na głowę to mieliśmy po 7 porażkach. Nie jestem w stanie ogarnąć jak mogliśmy przegrać 7 meczów pod rząd a teraz możemy remisować z legla i z kuchenkorzem, wygrywać z termalicą czy wislą płock itd. Dla mnie to jest kompletnie nie zrozumiałe. Można oczywiście tłumaczyć wszystko zawirowaniami w klubie o których każdy wie i pamięta ale do cholery nie można było tak od razu? Chociaż z tych 7 porażek ze 3 remisy jedno zwycięstwo i bylibyśmy w zupełnie innym miejscu. Nie pisze tutaj o miejscu w tabeli chcociaż jest mega ważne ale o karcie przetargowej TS-u w negocjacjach ze sponsorami. Abstrahując od historii Wisły od zdobytych mistrzostw Polski od gry w europejskich pucharach własnie dobra widowiskowa gra oraz jak najwyższe miejsce w tabeli przyciągną kibiców na mecz a co za tym idzie sponsorów.
kilka z tych porażek to był wynik pecha, stracone gole w ostatnich minutach, brak szczęścia pod bramką przeciwnika.

z kolei te 2 remisy i 3 zwycięstwa to trzy razy bramki w doliczonym czasie gry, które w sumie dały nam 5 punktów więcej. Nie sposób chyba przyłożyć do tego jedną miarę i oceniać, jak to możliwe
Odpowiedz cytując