BlurgH napisał(a):

Wbrew pozorom - jeśli będziemy wygrywać u siebie i nie przegrywać na wyjazdach, to mamy do zdobycia w rundzie zasadniczej jeszcze ( poprawcie, jeśli się mylę - 9 u siebie i 8 wyjazd ) co najmniej 35 pkt. Patrząc na poprzedni sezon - to nam daje miejsce w pierwszej trójce 
A na poważnie - sytuacja jest coraz bardziej stabilna - po cichu liczę, że zarządowi uda się pozyskać sponsorów, którzy będą indywidualnie finansowali kontrakty zawodników, przez co kadra zostanie wzmocniona w przerwie zimowej i ten sezon zakończymy spokojnie i bez spiny - aczkolwiek wiaderko zimnej wody na głowę każdego, kto choć przebąknie o pucharach....
|
Wiaderko zimnej wody na głowę to mieliśmy po 7 porażkach. Nie jestem w stanie ogarnąć jak mogliśmy przegrać 7 meczów pod rząd a teraz możemy remisować z legla i z kuchenkorzem, wygrywać z termalicą czy wislą płock itd. Dla mnie to jest kompletnie nie zrozumiałe. Można oczywiście tłumaczyć wszystko zawirowaniami w klubie o których każdy wie i pamięta ale do cholery nie można było tak od razu? Chociaż z tych 7 porażek ze 3 remisy jedno zwycięstwo i bylibyśmy w zupełnie innym miejscu. Nie pisze tutaj o miejscu w tabeli chcociaż jest mega ważne ale o karcie przetargowej TS-u w negocjacjach ze sponsorami. Abstrahując od historii Wisły od zdobytych mistrzostw Polski od gry w europejskich pucharach własnie dobra widowiskowa gra oraz jak najwyższe miejsce w tabeli przyciągną kibiców na mecz a co za tym idzie sponsorów.