|
Tylko chciałem zauważyć, że jeśli taka koalicja będzie rządzić, to pozostanie/pozostana po niej zmiana/zmiany W ORDYNACJI WYBORCZEJ, Konstytucji, SLUZBIE ZDROWIA, OSWIACIE, SYSTEMIE OBRONY I OCHRONY OBYWATELI!
Kukiz/Korwin nie pójdzie pod chvj z wlasnym, antypisowskim elektoratem za frajer. A każda forma LIBERALIZACJI GOSPODARKI będzie ZBAWIENIEM, lykiem wody na pustyni.
|