|
Wcale nie nastawiałbym się na pewną przegraną w Lubinie. Owszem to jest zespół poukładany, grający ładnie i solidnie, ale bez 2 swoich, jeśli nie kluczowych to ważnych ogniw (Dąbrowski i Piątek) już nie jest tak bezwzględnie skuteczny.
Jeśli zagramy na wczorajszym poziomie to nie przegramy.
Tabela jest bardzo płaska, więc wszystko jest możliwe.
|