Marzenie ściętej głowy ...
Drugi raz PIS nie popełni takiego samego błędu jak w 2007 roku, wtedy byli w koalicji, a teraz mają samodzielną większość, także niedoczekanie lewactwa i KODomitów.
IncognitoTSW napisał(a):

|
Ciężko teraz znaleźć pracownika choćby za ladę w sklepie, a już na pewno trzeba mu zapłacić więcej - co pracodawcy rekompensują sobie wyższymi marżami - > wyższymi cenami. Odczuwa każdy kto nie dostaje.
|
Co, gdzie, przykłady?

U mnie ceny takie same jak były, zarówno w polskich sklepikach gdzie zazwyczaj kupuję jak i w marketach. Tak jak Serek, nie zauważyłem jakiejś znaczącej podwyżki.
PS Nikt z mojej rodziny nie dostaje 500+.