FraMat napisał(a):

Za tydzień prawdopodobna wtopa z miedziowymi i nastrój na forum opadnie.
Obym się mylił
|
A ktoś się tutaj łudzi, że pozostaniemy przez następne 24 kolejki niepokonaną drużyną? Z miedziowymi remis będzie dobrym wynikiem i raczej każdy taki 'bierze w ciemno'.
Podstawą jest wygrywać wszystko u siebie i od czasu do czasu skubnąć kogoś na wyjeździe. To tylko tyle i aż tyle by być w pierwszej 8.
Poza tym kolega Framat zapomniał, że po drodze jeszcze jest arcyważny mecz z Lechem w PP.