Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 22.10.2016, 16:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Za tydzień prawdopodobna wtopa z miedziowymi i nastrój na forum opadnie.
Obym się mylił
A ktoś się tutaj łudzi, że pozostaniemy przez następne 24 kolejki niepokonaną drużyną? Z miedziowymi remis będzie dobrym wynikiem i raczej każdy taki 'bierze w ciemno'.

Podstawą jest wygrywać wszystko u siebie i od czasu do czasu skubnąć kogoś na wyjeździe. To tylko tyle i aż tyle by być w pierwszej 8.

Poza tym kolega Framat zapomniał, że po drodze jeszcze jest arcyważny mecz z Lechem w PP.
Odpowiedz cytując