brylant17 napisał(a):

Tutaj trzeba było by rozgrywającego w finansowym zasięgu, prawy pomocnik i napastnik wtedy coś z tego będzie
|
Zgadzam się w 100% w obronie jakoś zimą sobie poradzimy a w przerwie letniej szukać kogoś za Głowę ale teraz priorytet to prawy pomocnik bo Bogus jak na razie tragedia zwłaszcza wczoraj do tego kogoś z głowa na rozegranie i jakiegoś partnera dla Ondraska i powinno być naprawdę dobrze. W takim przypadku pierwsza 8 to obowiązek a pierwsza trójka bardzo bardzo prawdopodobna. Tylko WISŁA!!!